Dlouho již jsem nepsal článek o mém životě, o novinkách a dalších plánech. Tak teď jsem se rozhodl to změnit.

JDComputers

O  JDComputers se zde zmiňuji poprvé, je to “společnost”, kterou jsem založil společně s parťákem. Věnujeme se zde opravám počítačů, správou sítí, počítačům na míru a v podstatě všemu, co se týká počítačů,  mimo jiné také grafice a webovým stránkám, které mám na starosti já. Začali jsme 20. února 2014 a již jsme udělali několik pokroků k vytvoření konkurence schopné “společnosti”.

Zprovoznili jsme web, získali první zákazníky, podporujeme některé sportovní akce, začínáme s reklamou a také připravujeme další novinky pro zákazníky.

JD-computers.cz Reklamy na autech

EuroLAN a CZLAN

Protože tyto dva zájmy mají momentálně hodně společného spojím je do jednoho.

9.Května se EuroLan zúčastnil akce “Po velikonoční LAN párty 2014” kterou pořádala LAN GAMES Krupka v Modlanech. Akce probíhala v poklidu, zúčastnili jsme se části F1 2013, která se jezdila ve dvojicích a následně Call Of Duty 4 Modern Warfare, která se hrála ve dvou náhodně vylosovaných týmech.

 

povelikonocni lan party - czlan - eurolan -lan games krupka - lan mercleen
Akci hodnotím velice kladně, pěkné prostředí, dobré hry, slušná účast.

Důležitým bodem akce bylo také první oficiální zasedání výboru spolku CZLAN z.s. O tomto spolku ještě v brzké době mnoho uslyšíte.

Osobní život

Co se osobního života  týče, nedávno jsem dosáhl životního jubilea, tedy 20 narozenin. Dostal jsem vyjádření o přijetí na fakultu FAV západočeské univerzity v Plzni.

Dort 20 Jiří Drechsler

Co uznávám jako pokrok je získání zkušeností s Nette frameworkem, začátek používání bitbucketu a mimo jiné také začátek používání streamované hudby dříve spotify  a dnes google music.

 Závěr

No a to je vše, zbývá poděkovat za čtení, podporu a případné sdílení, tedy děkuji 🙂