Dnes vám představím několik zajímavých aplikací na Google play

Wifi Analyzer

Skvělá aplikace, která zobrazuje informace o WIFI sítích v dosahu. Například dostupnost, výrobce zařízení, překrývání sítí, a další užitečné informace, které se hodí například při nastavování WIFI. Všechno navíc v pěkných grafech a tabulkách.

Screenshot_2014-01-20-19-44-48Screenshot_2014-01-20-19-47-27

Developer: farproc
Price: Free

ElectroDroid

Aplikace plná informací o elektro součástkách, které by jste měli vědět ale rozhodně si všechny nemůžete pamatovat. Najdete zde velice mnoho užitečných informací  od barev odporů přes logická hradla až po rozložení pinů na portech. Doporučuji stáhnout nikdy nevíte kdy se může hodit.

screen - drechy.cz  (1)screen - drechy.cz  (2)

Developer: IODEMA Srl
Price: Free

AirDroid

Pokud často potřebujete rychle poslat odkaz, soubor, aplikaci do mobilu nebo stahovat fotky, psát SMS zprávy na počítači apod., a nechcete neustále připojovat telefon přes USB kabel, je AirDroid aplikace přesně pro vás. Aplikace se spojí prostřednictvím WIFI s vaším webovým prohlížečem v počítači. Ověřování probíhá pomocí QR kódu nebo například propojením s Facebook učtem. Popisování všech funkcí této aplikace by bylo na samostatný článek a proto doporučuji aplikaci vyzkoušet.

drechy.cz screen 1 (2)drechy.cz screen 1 (1)

drechy.cz screen

Prostředí webového prohlížeče

Developer: SAND STUDIO
Price: Free*

Další aplikace připravuji do dalšího dílu. Vaše tipy pište do komentářů.